Sitemize Hoşgeldiniz...

E-Posta Adresimiz info@nsdtemizlik.com.tr

Telefon Numaramız 0541 612 00 59

Apartman ve Merdiven Temizliği

Ana Sayfa » GALERİ » Apartman ve Merdiven Temizliği

Apartman ve Merdiven Temizliği

Apartman ve Merdiven Temizliği‘nde Adapazarı merdiven temizliği konusunda ortaya çıkan ihtiyaçlarınız için, istenilen gün ve zamanda görevlendirilecek olan personel ile hizmet sunmaktayız. Merdiven temizliği konusunda gerekli tüm becerilere sahip ve bu alanda yıllarca hizmet sunmuş olan deneyimli çalışma arkadaşlarımız sayesinde merdiven temizliği ve hijyeni konusunda kusursuz bir hizmet almış olursunuz.

Birlikte ve yoğun bir yaşamın sürdürüldüğü apartmanlar temizlik konusunda profesyonel hizmet alımı yapmak ile bina sakinlerinin sağlığı konusunda en büyük adımı atmış olmaktadırlar. Apartmanlarda gerekli olan temizliğin belirli rutin aralıklar ile yerine getirilmesi olası bulaşıcı hastalıkların önlenmesinde de son derece önemlidir.

Apartman Temizliği Nasıl Yapılmaktadır?

Kalabalık bir yaşam alanı olan apartmanlar özellikle yağmurlu ve karlı havalarda daha kolay kirlenmektedir. Bu gibi durumlarda bina içi temizliğin yerine getirilmesi bina sakinlerinin evlerinin daha temiz kalmasında son derece etkili olmaktadır. Binanın temizliğinin aktif olarak yerine getirilmemesi binada bulunan dairelerin temizliğine yansıyacaktır. Ayrıca bina içerisinin temizliğinin yerine getirilmesi, bina içerisinde istenmeyen haşerelerin ortaya çıkmasında da son derece önemli bir faktördür. Apartmanın temizliğine dikkat edilmesi binada oluşabilecek haşerelerin önlenmesinde önemli rol oynamaktadır.

Apartman temizliğinde tüm apartmanın süpürülmesi, ardından silinmesi, korkuluk ve asansör alanlarının temizliği, apartman içerisinde bulunan camların silinmesi, varsa bina içerisindeki yangın merdiveni alanlarının temizliği gibi pek çok alanı içerisine almaktadır. Tüm bu alanların eksiksiz bir biçimde temizlenmesi ancak bu alanda tecrübe sahibi kişiler tarafından gerçekleştirilebilmektedir.

Apartman temizliği için sizlerin belirlediği zaman aralığında apartmanınızı ziyaret ederek tüm temizlik işlemlerini titizlik ile yerine getirecek bir personel ihtiyacınız varsa firmamız ile iletişime geçerek detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Ekonomik olarak günden güne zorlu bir döneme girmekte olan müşterilerimiz için minimal düzeylerde oluşturmuş olduğumuz ücretler ile hizmet sunmaktayız.

Apartman ve Merdiven Temizliği Hizmetimiz ile Tanışın

Özellikle kalabalık alanları temiz tutmak oldukça zordur. Apartman temizliği özellikle çok daireli ve yüksek katlı binalarda kimi zaman sorunların ortaya çıkmasına neden olabilmektedir. Çöplerin zamanında çıkarılmamış olması, çöplerden akan suların bina içerisinde koku oluşturması, yağmurlu havalarda ayakkabılar ile birlikte apartmana giren çamur ve daha pek çok faktör apartman temizliğini zoru sokan durumlar arasında yer almaktadır. Bu durumları apartmanda yaşayan kişileri rahatsız etmemesi ve apartmanda huzurlu bir yaşam ortamının sağlanması için apartman temizliğinin rutin olarak yapılması gerekmektedir.

Rutin apartman temizliğinin yanı sıra, ekstra durumlarda temizliğe ihtiyaç duyulması halinde temizlik personelinin apartman temizliğini yerine getirmesi gerekmektedir. Merdivenlerin temizliği, merdiven yanlarında bulunan korkulukların temizliği ve bina içerisinde hijyenin sağlanması bina sakinlerinin sağlığı açısından büyük önem taşımaktadır.

Sakarya merdiven temizliği için ihtiyaç duyduğunuz profesyonel desteği sizlere sunacak olan firmamız bu alanda yıllardır hizmet sunuyor olmanın vermiş olduğu tecrübeyi sizlere sunmaktadır. Müşteri talepleri doğrultusunda planlanacak olan merdiven ve apartman temizliği isteğinize göre; haftalık, aylık ve ya günlük olarak yerine getirilmektedir. Yapılan temizlik işlemleri büyük bir titizlik ile yerine getirilirken, apartman güvenliğini ve bina sakinlerinin huzurunu bozacak hiçbir olumsuz durumun yaşanmaması için bu alanda görevlendirilecek olan personel titizlik ile seçilmektedir.

Apartman ve merdiven temizliğinde ıslak zeminlerin dikkat çekici işaretler ile belirtilmesi olası olumsuz durumların ve kazaların ortaya çıkmaması için önemlidir. Bu alanda özellikle titiz bir çalışma gerçekleştirmeyi misyon edinmiş olan çalışma ekibimiz ıslak zemin uyarı işaretlerini mutlaka kullanmaktadır. Yaşam alanlarının konforlu ve temiz olması bu alanlarda yaşayan kişilerin kendilerini çok daha iyi ve mutlu hissetmesini sağlamaktadır.

  • Arşivler

  • sakarya ev temizliği