Sitemize Hoşgeldiniz...

E-Posta Adresimiz info@nsdtemizlik.com.tr

Telefon Numaramız 0541 612 00 59

EV TEMİZLİĞİ

Ana Sayfa » EV TEMİZLİĞİ

EV TEMİZLİĞİ: Sağlık sorunları nedeniyle ve çalıştıkları için sakarya ev temizliği konusunda yardıma ihtiyaç duyan kişilere temizlik noktasında profesyonel hizmetler sunan firmamız, uygun fiyat ayrıcalıkları ile üst düzey temizlik hizmetleri sunmaktadır.

Ev temizliği rutin olarak yerine getirilmesi gereken ancak zaman alan bir iştir. Temizlik konusunda titiz hanımlar ve beyler için son derece önemli bir nokta olan ev temizliği oldukça kapsamlı bir konu olarak ele alınmalıdır. Evdeki tüm temizlik işlemleri için bu alanda uzman bir ekipten yardım alınması tüm ev temizliğinin etkin bir biçimde yerine getirilmesinde son derece önemlidir.

Ev Temizliği Türleri

Ev temizliğini detaylı temizlik ve günlük ev temizliği şeklinde iki ana gruba ayırmak mümkündür. Günlük ev temizliği içerisinde rutin ev süpürme, yerlerin silinmesi, tozları alınması, tuvalet ve banyo gibi alanların hijyeninin sağlanması bulunurken, detaylı temizlik noktasında evdeki camların silinerek temizlenmesi, perdelerin yıkanması, duvar ve kapıların temizlenmesi gibi büyük ve yorucu işler yer almaktadır.

Ev temizliği konsepti içerisinde yer alan temizlik hizmetlerinden faydalanmak istediğiniz alanları temizlik için görevlendirilmiş personelimiz ile paylaşarak arzu ettiğiniz tüm alanların temizlenmesini sağlayabilirsiniz.

Yaşam alanlarının içerisindeki enerjiyi barındırıyor olması bu alanların sürekli olarak kirlenmesine neden olmaktadır. Hayat dolu evlerin ve yaşam alanlarının günlük rutin içerisinde kirlenmesi gayet olağan bir durumdur. Temizlik için harcanacak zamanda kaliteli vakit geçirmek isteyenler tarafından oldukça yoğun bir talep gören ev temizliği hizmetleri bu alanda profesyonel yaklaşımlar sunan firmamız tarafından yapılmaktadır.

Ev yaşamı yoğun olan kalabalık ailelerde ve misafir seven evlerde temizliğin her daim stabil bir düzeyde tutulması oldukça zor bir hal alabilmektedir. Bir telefon ile iletişim kuracağınız firmamız sayesinde siz işinizdeyken evinizin temizliğini yaptırabilirsiniz. Belirli rutinler çizerek günlük, haftalık veya aylık bir temizlik günü belirleyebilirsiniz. Bu sayede rutin temizlik gününüzde evinizi ziyaret edecek olan ekip evinizin temizliği ve hijyeni konusunda sizlere güzel sonuçlar sunacaktır. Rutin temizlik ihtiyaçlarınızın yanı sıra, sıra dışı temizlik ihtiyaçlarınızda sizleri memnun edecek çözümler üretmek bizler için ayrı bir gurur kaynağı olmaktadır.

Günlük Ev Temizliği

Ev temizliği uğraştırıcı ve vakit alıcı bir işlemdir. Sizler temizlik için harcayacağınız vakti daha kıymetli bir biçimde değerlendirin diye bu alanda çalışma gerçekleştiren kişilerin olması hayata kolaylık katmaktadır.

Günlük ev temizliği konusunda oluşan taleplerinizi firmamıza bildirerek bu konuda istekleriniz doğrultusunda gerçekleştirilecek olan işlemler ile yaşam alanlarınızda hijyenin ve temizliğin konforunu yaşayabilirsiniz.

Müşterilerden gelen talepler doğrultusunda ister tek seferlik isterseniz de belirli bir rutin içerisinde gerçekleştirilecek olan kaliteli bir temizlik ile hayatınızı kolaylaştırıyoruz. Sizler için güvenilir personeller seçerek evinizi emanet edeceğiniz kişileri büyük bir titizlik ile seçiyoruz. Temizlik esnasında ev eşyalarını kendi eşyası gibi koruyup gözeten ve kendi evinde temizlik yapıyor gibi titizlik ile çalışma gerçekleştiren bir ekibe sahip olmanın vermiş olduğu kaliteyi temizlik hizmetlerimizde bir güçlü bir yansıma olarak gözlemleyebilirsiniz.

Temizlik hizmeti sunarken maksimum hijyen ve temizlik işlemleri için minimum düzeylerde ücretlendirme yaparak müşterilerimizin bütçelerini koruma altına alıyoruz. Rutin temizlik hizmeti içerisinde taleplerinizi belirterek ücretlendirme konusunda alt ve üst limitleri belirleyebilirsiniz. Müşteri memnuniyetini misyon edinmiş bir firma olarak bizler sizlerden gelen tüm taleplerin en iyi şekilde karşılanması için çaba göstermekteyiz.

Günlük ev temizliği hizmeti sayesinde siz evde yokken sizler için hijyenik ortamlar hazırlayacak ekip sayesinde evinize geldiğinizde temiz ve hijyenik ortamların sizleri karşılamasının konforunu ve keyfini yaşayabilirsiniz.

  • Arşivler

  • sakarya ev temizliği