Sitemize Hoşgeldiniz...

E-Posta Adresimiz info@nsdtemizlik.com.tr

Telefon Numaramız 0541 612 00 59

İnşaat Sonrası Temizlik

Ana Sayfa » HİZMETLER » İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik

Temizlik konusunda en zor alanlardan birisi olan inşaat sonrası temizlik bu konuda profesyonel yaklaşımlar sergileyen ekipler tarafından titizlik ile yerine getirilmektedir. İnşaat sonrası temizlik; inşaat sonrası kimyasal kalıntıların temizlenmesini ve mekânlarda hijyenin sağlanmasını kapsayan komplike bir temizlik işlemidir.

Sakarya inşaat sonrası temizlik hizmetleri sunan firmamız bu alanda deneyim sahibi profesyonel bir ekip ile hizmet sunmaktadır. İnşaat sonrası yapılacak olan temizlik işlemlerinde gerekli teknolojik cihazların firma tarafından temini ile mekânlarda kusursuz bir temizlik elde edilmektedir.

İnşaat atıklarının en iyi şekilde temizlenmesi özel tekniklerin kullanılmasına müsait bir alandır. Bu anlamda profesyonel destek alınması yapılan temizliğin kusursuzluğu açısından büyük önem taşımaktadır.

İnşaat Sonrası Temizlik İçin Randevu Oluşturma

Müşterilerden gelen talepler doğrultusunda oluşturulacak olan randevu sistemine göre yapılmakta olan temizlik hizmetleri istenilen gün ve saatte göre ayarlanmaktadır. Temizlik ve hijyen konusunda deneyimli ekibin üstün gayretleri sayesinde inşaatı bitmiş alanların temizlenmesi kısa sürede ve kusursuz bir biçimde yerine getirilmektedir.

Ev veya ofis olarak kullanılacak olan mekânların inşaat atıklarından arındırılması, mekânda bulunan cam yüzeylerin temizlenmesi ve tüm mekânda hijyenik bir sonuç elde edilmesi mekânın kullanıma uygun hale getirilmesini kapsamaktadır.

Kullanıma açılmadan önce yapılacak olan temizliğin sağlık açısından büyük önemi vardır. Hijyeni tam anlamıyla gerçekleştirilmemiş alanlarda yaşam kalitesinin düşüş göstereceği bilinmelidir. Temizliğin ve hijyenin tam anlamıyla yapılmaması olası hastalık risklerinin ortaya çıkmasına neden olabileceği unutulmamalıdır.

İnşaat Sonrası Temizlikte Uygun Fiyatlar

Özellikle son dönemlerde yaşanılan ekonomik zorluklar göz önüne alındığında temizlik ücretlerinde de ortaya çıkan yüksek fiyatlar Sakarya temizlik hizmeti almak isteyenleri zora sokmaktadır. Bizler firma olarak sunmuş olduğumuz kaliteli temizlik hizmetlerini en uygun fiyat aralıklarında müşterilerimize sunmaktayız. Firma olarak müşteri memnuniyetini üst düzeye çekmek ve alamızda kusursuz bir hizmet sunmak için sizlerden gelen talepleri minimum ücretler ile yerine getirmekteyiz.

Müşteri memnuniyetini misyon edinmiş ve yapılan işin kalitesini kendisine referans kabul etmiş olan firmamız bugüne kadar sunmuş olduğu çok sayıda kalitesi iş ile memnun müşteri portföyüne her geçen gün yenilerini eklemektedir. Firmamız ile iletişime geçerek sunmuş olduğumuz iş potansiyelleri hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Bitmiş olan inşaatınızın isteğinize göre daire daire temizliğini üstlenebileceğimiz gibi çok daireli yüksek potansiyelli iş hacminizi de garantili bir şekilde karşılayabiliriz. Alanında uzman personellerimizin verimli çalışma disiplinleri sayesinde inşaat alanlarınız istediğiniz günde temizlenmiş olarak sizlere teslim edilmektedir. İnşaat kalıntılarının özellikle ıslak zeminlerin temizliği konusunda kusursuz bir hizmet arayışı içerisindeyseniz bizlerle iletişime geçmeniz en uygun fiyatlardan kaliteli ve garantili bir temizlik hizmeti almanızı sağlayacaktır.

Günlük rutin temizlik işlemlerinden farklı bir boyutta ilerleyen inşaat sonrası temizlik işlemleri için kimi zaman farklı temizlik makinelerine ihtiyaç duyulmaktadır. Sakarya inşaat sonrası temizlik hizmeti sunan firma olarak son teknolojik ürünleri yakın takip ediyor olmamız inşaat sonrası temizlik konusunda bu cihazlardan faydalanmamıza olanak sağlamaktadır. Teknolojinin gücünü kullanan profesyonel ekip sayesinde hızlı ve etkili sonuçlar aldığımız temizlik işlemlerinden müşteri memnuniyeti ile ayrılmaktayız.

Özellikle banyo ve tuvalet gibi alanlarda yapılan inşaat işlemleri geriye çok fazla kalıntının bırakılmasına neden olmaktadır. Bu kalıntıların tam anlamıyla mekânlardan uzaklaştırılması yüksek bir iş gücü ve sabır gerektirmektedir. Uygun kimyasalların kullanımı ile işini en iyi şekilde yerine getiren ekibin üstün çabaları sayesinde inşaat yapılmış alanlarda kusursuz bir temizlik işlemi ortaya çıkmaktadır.

Temizliğin gözle görülmeyen yüzü olan hijyenin yerine getirilmesi için temizlik hizmeti sunan ekibin hijyen kurallarına tam anlamıyla uyuyor olması gerekmektedir. Hijyen kurallarının istisnasız yerine getirildiği kaliteli bir temizlik hizmeti için firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

  • Arşivler

  • sakarya ev temizliği